Дитячий Навчальний Заклад №21 Дарницького району м.Києва
Дитячий Навчальний Заклад №21 Дарницького району м.Києва

Ласкаво просимо!

Новий, нещодавно відкритий – 22 вересня 2011року, дитячий садок  розрахований на виховання 200 дітей. В закладі функціонує сучасний басейн, спортивний зал,  музичний зал. Також облаштовано  кімнату  фізіотерапії. Дошкільний заклад  забезпечено сучасним медичним  блоком.

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider


Чи готові батьки до навчання дітей у школі?

«Незабаром до школи!» У багатьох батьків виникає особливе хвилювання, тривога. А якщо дитина йде до школи перший раз, то тим більше. Батьки починають розмірковувати: чи готова дитина до навчання? Що робити, якщо вона не любить прибирати за собою? Як бути, якщо замість елементів літер син або дочка виводить закарлючки? Чи навчиться дитина? В яку школу її записати? Ось тоді і виникає питання: «А чи готові самі батьки до того, щоб їхня дитина йшла до школи саме в цьому році».

Пропонуємо Вам відповісти на питання, які наведені нижче:

Чи готові Ви: допомогти своїй дитині в складній ситуації, не розсердившись; не карати без зайвих причин, лише через те, що у вас немає настрою?

Пам’ятайте! Ваша дитина ще живе в дошкільному дитинстві: у світі ігор та іграшок, у світі вільного часу, де вона завжди успішна, де її ні з ким не порівнюють.

Чи готова дитина до того, щоб її з усіх боків говорили «потрібно» і «ти зобов’язана»?

Пам’ятайте! Працездатність молодшого школяра - 15-20 хвилин, потім потрібен відпочинок або зміна виду діяльності.

Чи готова дитина до того, що їй треба «бути однією з багатьох

Чи готова дитина до того, що зміни в її житті можуть викликати схильність до захворювань?

Памятайте! Дитині обовязково потрібне перебування на свіжому повітрі та рухливі ігри.

Щановні батьки! Намагайтеся вихідні дні проводити разом з дитиною, зробивши відпочинок сімейним святом.

Пам’ятайте! Дитині потрібні позитивні емоції.

Не забувайте заглядати в рюкзак свого школяра. Якщо він привчений до порядку, то, звичайно, проблем буде менше.

Усім побутовим вмінням спробуйте навчити дитину заздалегідь: відчиняти й зачиняти дверний замок (якщо в цьому є потреба), попередивши про обережність; охайно складати свої речі; познайомити з телефонними номерами екстрених викликів.

Зверніть увагу!

До школи дитину треба готувати від народження, а першим учителем для неї будете саме Ви.

Якщо Ви звикли бути з книгою, то Ваша дитина робитиме теж саме.

Якщо Ви малюєте разом з дитиною, ліпите, то від цього подвійна користь (тільки не робіть за неї, робіть разом).

Якщо дитина з дитинства спілкується з енциклопедіями, словниками, довідниками – це зніме багато проблем у школі.

Якщо дитина разом з Вами буває в музеях, на виставках, на цікавих спектаклях – це ще один плюс.

Якщо гуляючи з дитиною в парку, лісі Ви багато розповідаєте їй про рослин, птахів, тварин, даєте можливість висловлюватися самій дитині та уважно її слухаєте – Ви розвиваєте допитливість дитини, мовлення, уміння слухати і тд.

 

Необхідно давати дитині можливість висловлюватися з того чи іншого питання, дослуховувати її до кінця, тим самим допомагаючи розвиватись мовленню, логічному мисленню маленької особистості, сприяючи внутрішній свободі, вмінню відстоювати свою думку та аргументувати її.

Влаштовуйте разом з дитиною домашні спектаклі, виготовляйте саморобки – тим самим розвиваючи її творче мислення, уяву, вміння працювати в колективі.

Якщо дитина прагне Вам в чомусь допомогти, нехай незграбно і не дуже вдало, постарайтеся прийняти та оцінити це, як прояв її уваги до Вас. Це є запорукою успішного старту до навчання.

Намагайтеся:

Якомога рідше вживати слово «не»: не чіпай – розібєш, не роби – все одно не вийде, не біжи - впадеш. Не провокуйте свою дитину на негативні дії. Краще скажіть: «Відсунь чашку від краю», «Біжи обережно», Спробуй! Якщо буде важко – поклич мене» та інше.

Не говорити про недоліки своєї дитини оточуючим, особливо в її присутності.

Якщо це вдається – Вашу родину чекає світле, радісне шкільне життя.

Це означає, що ви всі разом готові подолати труднощі та проблеми.


Дитячий Навчальний Заклад № 21,
copyright © 2011 - 2024, всі права захищено,
дизайн: feature