Дитячий Навчальний Заклад №21 Дарницького району м.Києва

Дев’ять заповідей батьківства

1. Не чекайте, що Ваша дитина буде такою, як Ви, або такою, як Ви хочете. Допоможіть їй стати самою собою.
  2. Не вимагайте від дитини плати за все, що Ви для неї робите: Ви подарували їй життя, як вона може віддячити Вам? Вона подарує життя своїм дітям.
  3. Не зганяйте на дитині свої образи, адже на старості це все повернеться                                         сторицею (адже що посієш, те й збереш).
  4. Не ставтеся до проблем дитини зарозуміло: її життя для неї не є більш легким, ніж для Вас – Ваше (а може, навіть складнішим, тому що дитині бракує досвіду).
  5. Не принижуйте дитину!
  6. Не засмучуйтесь, якщо не можете щось зробити для своєї дитини; засмучуйтесь, якщо можете – але не робите.
  7. Пам’ятайте : для дитини зроблено замало, якщо не зроблено все.
  8. Умійте любити чужих дітей. Ніколи не робіть чужій дитині того, чого не хочете, щоб інші зробили Вашій.
  9. Любіть свою дитину будь-якою, хоча б тому, що дитина – це свято, яке поки ще разом з Вами.

Дитячий Навчальний Заклад № 21,