Дитячий Навчальний Заклад №21 Дарницького району м.Києва
Дитячий Навчальний Заклад №21 Дарницького району м.Києва

Ласкаво просимо!

Новий, нещодавно відкритий – 22 вересня 2011року, дитячий садок  розрахований на виховання 200 дітей. В закладі функціонує сучасний басейн, спортивний зал,  музичний зал. Також облаштовано  кімнату  фізіотерапії. Дошкільний заклад  забезпечено сучасним медичним  блоком.

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider


На території    для кожної вікової групи  облаштовані ігрові майданчики  з тіньовими  навісами, пісочницями, малими спортивними формами, майданчики між собою  відділені зеленими насадженнями та квітниками.


Режим роботи:

Дошкільний навчальний заклад працює з 7.30 до 18.00 при п’ятиденному робочому тижні.
Є групи з режимом роботи з 7.00 до 19.00
 
 Зусилля педагогічного колективу спрямовано на вирішення пріоритетних завдань закладу:
•    формування здорової, гармонійно розвиненої особистості, здатної до творчої самореалізації на основі гуманізації навчально-виховного процесу;
•    особистісно-орієнтована спрямованість педагогічного процесу співпраці і партнерства у взаєминах дітей, педагогів, батьків;
•    забезпечення умов для безперервної освіти і виховання, інтелектуального, фізичного та духовного розвитку особистості дитини;
•    співдружність, співпраця у роботі з сім’єю, громадськістю;
•    реалізація фізкультурно - оздоровчої технології

 

В садочку 12 груп: 8 - дошкільних, 4 - раннього віку.
Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал. 


Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.
Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми "Я у Світі" Базового компонента дошкільної освіти України.

 

Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна та танцювальна зала, басейн.

Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ). Працює вихователь - інструктор з фізичного виховання та інструктор з плавання.

 

Колектив: молодий, творчий, небайдужий.


Дитячий Навчальний Заклад № 21,
copyright © 2011 - 2024, всі права захищено,
дизайн: feature